Press

The Snuff on czech internet

novinky.cz

The Snuff na velké scéně festivalu Przystanek Woodstock Vůbec poprvé se na hlavní scéně velkého polského festivalu Przystanek Woodstock objeví česká kapela. Pražští The Snuff tento post získali ve výběrovém kole.

kultruniservispuls.cz

Historicky poprvé se na hlavní stage proslulého polského festivalu Przystanek Woodstock objeví i zástupce České republiky. Na tomto festivalu, který je proslulý svou rodinnou atmosférou a stává se stále oblíbenějším, bude svou zemi reprezentovat kapela The Snuff, které je na scéně už šest let.

redbull.com

Tahle ostrá parta z Prahy jede na polský Woodstock The Snuff jako historicky první česká kapela zahrají na hlavní stage Przystanek Woodstock.

magazin.osobnosti.cz

Historicky poprvé se na hlavní stage proslulého polského festivalu Przystanek Woodstock objeví i zástupce České republiky. Na tomto festivalu, který je proslulý svou rodinnou atmosférou a stává se stále oblíbenějším, bude svou zemi reprezentovat kapela The Snuff, které je na scéně už šest let.

extra.cz

Historicky poprvé se na hlavní stagi proslulého polského festivalu Przystanek Woodstock objeví i zástupce České republiky. Na tomto festivalu, který je proslulý svou rodinnou atmosférou a stává se stále oblíbenějším, bude svou zemi reprezentovat kapela The Snuff, které je na scéně už šest let.

informuji.cz

Vůbec poprvé v historii vystoupí na hlavním pódiu proslulého polského festivalu Przystanek Woodstock český zástupce. Českou republiku na něm bude reprezentovat pražská rocková kapela The Snuff, která je součástí české hudební scény již šestým rokem.

muzyka.interia.pl/

27 zespołów – spośród ponad 700 zgłoszeń z całego świata – wybrano do półfinałów eliminacji Przystanku Woodstock 2016. Wśród nich nie brakuje znanych już nazw, jak Cochise, Marcelina, Majestic czy J.D. Overdrive.

woodstockfestival.pl/

Uffff… Po 10 godzinach odsłuchiwania nadesłanych płyt, po dyskusjach, sporach i  emocjach, po zasypaniu głośników najróżniejszymi pomysłami na muzę – udało się! Wybraliśmy zespoły, które zaprosiliśmy napółfinałowe koncerty Eliminacji na Przystanek Wooodstock.

cityfun24.pl

Jako gość specjalny pojawi się na całej trasie młody obiecujący czeski zespół The Snuff, który wydał swój ostatni album „Lotus” dla czeskiego oddziału firmy Warner Music. W listopadzie 2014 roku The Snuff zagrał europejską trasę „Till Death La Familia – World Tour 2014” u boku amerykańskiego zespołu III Nino.

stream.cz

Diváckou čočku dostala kapela THE SNUFF!

monstermusic.cz

Vánoční koncert The Snuff rozbouřil Lucernu za polské pomoci!

fakker.cz

Předvánoční zabouření The Snuff a X-Core

polskyinstitut.cz

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: česká kapela The Snuff a polští hosté

spark-rockmagazine.cz

THE SNUFF se chystají 22. prosince do Lucerny. Mrkněte na pozvánku!

wosp.org.pl

Finałowy koncert w czeskiej Pradze

Musicserver.cz

Stále ještě poměrně mladá skupina z Prahy The Snuff vydala v loňském roce velmi dobré koncepční album “Lotus”, na kterém se prezentovala moderním soundem a kombinací rocku, popu i metalu. Ovšem The Snuff nemají na kontě jen loňské úspěšné album, ale i evropské turné s latinskoamerickými Ill Niňo, polské turné s tamní legendou punk-rocku The […]

Music-zone.eu

The Snuff vydávají po roce nový, živý videoklip ke skladbě Life Essence z úspěšného koncepčního alba Lotus. Mezitím stihla pražská moderně-rocková parta absolvovat tour po Evropě s americkou nu-metalovou ikonou Ill Niño a také dvě šňůry po Polsku s tamní punk-rockovou legendou The Bill.

Fakker.cz

V srpnu se v Mnichovicích u Prahy již podesáté konal festival Rockování, a jelikož jej mají The Snuff nesmazatelně spojený s divokou atmosférou, rozhodli se zde natočit live klip “Life Essence”.

Wosp.pl

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w czeskiej Pradze. Zaprzyjaźniony z Fundacją WOŚP Gerard z kapeli The Bill zainspirował swoich przyjaciół zza południowej granicy do zorganizowania u siebie letniej zadymy w środku lata. Razem z Polskim Instytutem w Pradze postanowili zorganizować koncert w samym sercu stolicy Czech. W wydarzeniu wezmą udział kapele […]

Spark-rockmagazine.cz

Kapela THE SNUFF vydává po roce nový živý videoklip ke skladbě “Life Essence” z úspěšného koncepčního alba “Lotus”. V uplynulém roce stihla pražská moderně-rocková parta absolvovat tour po Evropě s americkou nu-metalovou ikonou Ill Niño a další dvě šňůry po sousedním Polsku s tamní punk-rockovou legendou The Bill. Klip se natáčel na festivalu Rockování v […]

Pionki24.pl

Punk, rock i metal w Pionkach nie zginęły i mają się bardzo dobrze. Najlepszym tego dowodem czwartkowy koncert w Domu Kultury. Ponad sto osób bawiło się przy muzyce młodej pionkowskiej kapeli The Colt i przy mocnych brzmieniach zespołu The Snuff, który do naszego miasta przyjechał z Czech.

Pionky24.pl

W przyszły czwartek 22 października rockowa kapela The Snuff da koncert w Pionkach. Obok muzyków z Pragi na scenie Domu Kultury wystąpi młody pionkowski zespół The Colt. Koncert startuje o godzinie 19:00. Wstęp wolny!

Musicmap.tv

Přinášíme vám archivní zpracování akustického koncertu skupiny The Snuff v aule VŠE z roku 2013.

Spark Rock Magazine

Před kapelou THE DEAD DAISIES vystoupí na Spark Rock Party pražská rocková banda THE SNUFF!

Roseandrock.cz

Kapela The Snuff odjela na podzim úspěšnou tour s ILL NINO, s kapelou Koblížc! ukončili Fakker tour na konci února a nedávno odjeli tour po Polsku. Jak se jim v zahraničí líbí a co plánují dál? To vše se dozvíte v následujícím rozhovoru! Na otázky odpovídal baskytarista Ijen Ayen.

Skarzysko.info

Zdjęcia z konceru The Bill, The Snuff, The Colt oraz MNC, który odbył się 21 marca 2015 r. w skarżyskim klubie Semafor.

Koncertmania.pl

Koncert charytatywny dla Magdy Swat – The Bill & Snuff w Radomiu

Rockonline.pl

Piątek trzynastego nie przeszkodził trzem znakomitym kapelom wystąpić w kieleckim Woorze. Młot Na Czarownice, The Snuff oraz The Bill sprawili, że przybyli na miejsce koncertu fani mogli zostawić za sobą przesądy i oddać się w całości zabawie.

Music-zone.eu

Po úspešne odohratej európskej časti svetového turné „Till Death La Familia – World Tour 2014“ s americkou kapelou Ill Niňo, kapela The Snuff vyráža do Poľska.

Novina.cz

The Snuff / Poľské turné 2015. Po úspešne odohratej európskej časti svetového turné „Till Death La Familia – World Tour 2014“ s americkou kapelou Ill Niňo, kapela The Snuff vyráža do Poľska. Tenktokrát odohrá 6 koncertov v mestách Kielce, Bielsko-Biała, Żyrardów, Żagań,Radom a Skarżysko-Kamienna s poľskou punkovou legendou, kapelou The Bill.. „Po Viedni, Mníchove, Luxembourgu a Londýne sa teraz pozrieme […]

Gregi.net

Po úspešne odohratej európskej časti svetového turné „Till Death La Familia – World Tour 2014“ s americkou kapelou Ill Niňo, kapela The Snuff vyráža do Poľska.  

Musicserver.cz

O pražskou rockovou kapelu The Snuff bylo v loňském roce jen velmi těžké alespoň někde nezakopnout. Vydali koncepční desku “Lotus”, nahodili moderní líbivý zvuk a zahráli si na evropském turné coby předkapela jihoamerických nu-rockerů Ill Niňo. Jak se jim jejich druhá deska povedla?

Musicserver.cz

O pražskou rockovou kapelu The Snuff bylo v loňském roce jen velmi těžké alespoň někde nezakopnout. Vydali koncepční desku “Lotus”, nahodili moderní líbivý zvuk a zahráli si na evropském turné coby předkapela jihoamerických nu-rockerů Ill Niňo. Jak se jim jejich druhá deska povedla?

Popstory.cz

Mladí, talentovaní a nezkrotní! Těmito třemi slovy se dají charakterizovat členové stále úspěšnější české kapelyThe Snuff, která nedávno absolvovala sérii společných koncertů po Evropě se světoznámou americkou skupinou Ill Niňo. Jenže zatímco na pódiu chlapci sklízeli úspěch, na ulici dostávali pokuty za nevhodné chování!

Rozhlas.cz

V Nočním proudu Jitky Benešové se poslední pátek roku 2014 vynořila pražská rocková skupina The Snuff. Kapela supportovala koncerty už zavedených starších kolegů, jako jsou Škwor nebo Wohnout.

Spark Rock Magazine

Moderně rocková pražská kapela THE SNUFF působící u české divize Warner Music, která se nedávno vrátila z evropské tour s americkou kapelou ILL NINO, právě vypouští do světa třetí klip ze své koncepční desky „Lotus“ a to ke skladbě „Crumble!“.

Roseandrock.cz

Pražská kapela The Snuff vydala v létě album Lotus, odjela tour s americkou kapelou Ill Niňo a momentálně pokračuje ve Fakker Tour 2014. Jak tour v zahraničí probíhala, zda by v tomto chtěli The Snuff pokračovat nebo na co se můžete ještě těšit? O tom všem se nám rozpovídal baskytarista Ijen Ayen.

Musicserver.cz

The Snuff, kteří v současnosti jedou evropskou část turné s americkými latino metalisty Ill Niño, jejich druhá deska vystřelila do pozice jedné z nejnadějnějších tuzemských kapel. V rozhovoru nám popovídali o jejich koncepčním albu “Lotus”, které v sobě mísí metalcore, pop, rock, moderní metal a hlavně je bohaté na emoce.

Spark Rock Magazine

Mlaďasové THE SNUFF v současnosti patří k největším nadějím tuzemské tvrdě kytarové scény a za úspěchem se neostýchají vyrazit ani za hranice. Momentálně se tak nacházejí na evropském turné s již etablovanými „latino metalisty“ ILL NINO, které je z Rakouska, přes Německo, Benelux, Švýcarsko, Francii a Anglii zavede zpět na domácí scénu, kde 30. listopadu […]

Ocko.tv

  Je to přesně týden co mohli všichni Óčkaři poprvé chatovat online s webcamerou s youtuberem Johnny Valdou (připomenout si to můžeš: tady ) a teď je tu nový chat s čerstvě upečenými hosty! U tlačítek klávesnice se prostřídají rovnou dvě kapely, a to Koblížc! a The Snuff. 

Novinky.cz

Pražská rocková skupina The Snuff má nakročeno na úspěšný rok. Poté, co získala popularitu skladbou Boxed In, musí nečekaně přerušit současné Fakker Tour 2014 po České republice. Místo toho totiž jede koncertovat po Evropě.

Popstory.cz

Členové pražské rockové kapely The Snuff nejsou žádní svatoušci. Baskytarista Ijen Ayen nedávno přiznal, že jim není cizí ani hromadný sex. Konkrétně měl na mysli nespoutané orgie se skalní fanynkou, která je schopná udělat pro svoje idoly vše. Není divu, že chlapci této skutečnosti rádi využili!

Popstory.cz

Pražská rocková skupina The Snuff má nakročeno na veleúspěšný rok! Poté, co se proslavila hitem Boxed In a také hromadným sexem se skalní fanynkou, musí nečekaně přerušit současné turné po České republice. Místo toho totiž jede koncertovat po Evropě!

Musicserver.cz

The Snuff si jdou tvrdě za svým a své aktuální album “Lotus” představí i za hranicemi. Síly spojí slatino metalisty Ill Niňo a v druhé půli listopadu je podpoří na jejich evropském turné, které vyvrcholí 30. listopadu v Praze.

Denik.cz

Mikulášovice, Teplice – Na festivalu Free Tibet hrají v sobotu v KD Mikulášovice, s Ill Nino pojedou po Evropě!  

Spark Rock Magazine

THE SNUFF si jdou tvrdě za svým a své aktuální album “Lotus” představí i za hranicemi. Síly spojí s “latino” metalisty ILL NINO a v druhé půli listopadu je podpoří na jejich evropském turné, které vyvrcholí 30. listopadu v Praze. “Tak je to officiální, musíme přerušit Fakker Tour 2014! Dlouho jsme tuto informaci drželi pod […]

Czechblade.cz

THE SNUFF velmi překvapili se svou poslední deskou „Lotus“. Už teď je jasné, že představuje v jejich kariéře milník. Oproti předchozí tvorbě je velkým obratem o sto osmdesát stupňů a kluci na ní ukázali, co v nich dřímá… V současnosti si užívají ovací, jaké „Lotus“ sklízí, ale co bude dál? Jak vidí svou budoucí tvorbu? Podaří se jim […]

Spark Rock Magazine

Mládí vpřed! Spřátelené kapely THE SNUFF a KOBLÍŽCI vyrážejí na společné turné, které začíná 3. října a končí až na konci února 2015!

Spark Rock Magazine

Pražští THE SNUFF pokřtili nový počin „Lotus“, zatímco KOBLÍŽC! ze Šumperka se po třech letech vytasili s albem „3+“ a doufali, že takové hodnocení deska v recenzích dostávat nebude.

Monstermusic.cz

Tuzemské party The Snuff a Koblížci vydaly skoro ve stejnou dobu svá nová alba. The Snuff album Lotus a Koblížci desku 3+. Obě placky pokřtili společně, a to na parníku.

Novinky.cz

Česká hudební skupina The Snuff už za pár dní pokřtí své nové CD Lotus, které osciluje mezi několika žánry a reprezentuje tvrdší hudbu nové generace. Je plné vzteku, vzdoru, naivity a nespokojenosti se společností i se sebou samým. Nosnou linií jejich druhého alba mají být tři navazující texty o dívce, která byla unesena v zahraničí […]

Halonoviny.cz

»Nosnou linií našeho alba jsou tři texty, které na sebe navazují. Vyprávějí příběh dívky, jež byla unesena na diskotéce v zahraničí,« tvrdí členové mladé progresivní skupiny The Snuff, která vydává u společnosti Warner Music své druhé album Lotus. To osciluje mezi několika žánry a reprezentuje tvrdší hudbu nové generace. Sami sebe kluci řadí do kategorie modern-rock. […]

Klickuspechu.cz

Mladá progresivní skupina The Snuff vydává pod křídly labelu Warner Music své druhé album Lotus, které osciluje mezi několika žánry a reprezentuje tvrdší hudbu nové generace. Sami sebe kluci řadí do kategorie modern-rock. V jejich produkci se mísí metal s rockem a potkává se s prvky metalcoru a lehké alternativy podpořené elektronickou hudbou. Cédéčko je […]

Monstermusic.cz

Mladý objev tuzemské scény, kapela The Snuff, vydává nové album s názvem Lotus. Hrají směs rocku, metal coru a popu doprovázenou anglickými texty. My jsme si popovídali se zpěvákem Markem a jeho bráchou, kytaristou Tomášem.

Novinky.cz

Pražská rocková skupina The Snuff vydala v první polovině července své v pořadí druhé album Lotus. Na otázky odpověděli zpěvák Marek Kučera a kytarista Tomáš Kučera.

Spark Rock Magazine

Spark Rock Magazine

Mladá progresívní kapela THE SNUFF vydává album LOTUS, které osciluje mezi modern rockem, metalem a crossoverem…

Spark Rock Magazine

Společné turné kytaristy Daniela Kroba a kapelyTHE SNUFF pomalu spěje ke konci. Před námi jsou už jen čtyři zastávky, včetně té finálové, která se uskuteční ve velkém stylu 27. května v pražském Futuru. Sestava se tak vrací na místo činu, už loni před Vánocemi tam Daniel se svou doprovodnou kapelou a s THE SNUFF odehráli […]

Spark Rock Magazine

Pražská modern-rocková kapela The Snuff právě vydala svůj v pořadí druhý singl „Erotic Sylvia“, který je stejně jako v případě prvního singlu „Boxed In“ doprovázený videoklipem z připravované desky pro rok 2014. O zvukovou stránku klipu se postaral špičkový producent Ecson Waldes, který má zároveň na starosti celé album. Za klipem stojí skupina Crown Factory.

Ireport.cz

Pražská rocková pětice The Snuff právě vydala svůj druhý singl, opět doprovázený videoklipem, který nese název Erotic Sylvia.

Roseandrock.cz

Pražská kapela The Snuff, hrající modern-rock, vydala nový videoklip k písni Erotic Sylvia. O klipu nám více pověděl baskytarista kapely – Ijen Ayen.

Roseandrock.cz

The Snuff: Nejhorší jsou ty zmatky, co vznikají 2 minuty před hraním!

Roseandrock.cz

Pražská kapela The Snuff nedávno vydala nové CD s názvem Lotus (recenze zde ). V tomhle rozhovoru se dozvíte, jak vznikl nápad příběhu, jak probíhalo nahrávání a jak daleko jsou přípravy na podzimní tour! Na otázky odpovídal Marek Kučera.

Irockshock.cz

Taky vám občas připadá, že tón v oblasti tvrdého rocku u nás stále jednoznačně udávají kapely, které na scéně fungují už nejméně deset, ale také třeba dvacet a v některých případech dokonce třeba třicet let? Že tu je sice spousta mladých spolků, ale jen málokterý z nich opravdu nadějný a schopný pootočit kolem domácí hudební historie? Mne osobně […]